header stip
logo background

mBank

mBank je sice mezi bankami známými v České republice o mnoho let mladším nováčkem, přesto si však za pár let svého působení dokázala získat přízeň široké veřejnosti. Jakožto internetová banka působí mBank již od roku 2007 a jejím cílem je zajistit svým klientům bezpoplatkovou politiku a transparentní přístup. V současné době jejích služeb využívá více než 500 000 spokojených zákazníků a tento počet neustále roste. Kromě České republiky působí tato internetová banka také na Slovensku či v Polsku, kde se rovněž těší velké popularitě.

TOP produkty a služby, které vám mBank může nabídnout:


  • mKonto
  • Za názvem mKonto se skrývá osobní účet vyznačující se absencí skrytých poplatků. Stále více lidí si jej pořizuje především pro jeho velice snadné ovládání, které si velmi brzy osvojí úplně každý. Založení trvá jen několik málo minut online či za pomoci kurýra, který přijede až k vám domů a tam s vámi zařídí vše potřebné. Samozřejmostí je vedení účtu zdarma, potěší vás i skutečnost, že ani za příchozí či odchozí platby v rámci ČR, stejně jako za platby inkas, SIPO, trvalé příkazy či bezkontaktní platební kartu vůbec nic neplatíte.

  • Spořicí účet eMax
  • Uvažujete-li o vhodném způsobu, jak zhodnotit vaše finance, spolehněte se na spořicí účet známý jako eMax. Za jeho zřízení vůbec nic neplatíte a zdarma k němu získáte i platební kartu VISA. Bez poplatku je i vedení účtu, příchozí a odchozí platby, vedení platební karty či elektronické výpisy.

  • mPůjčka Plus
  • O půjčce alespoň jedenkrát v životě zapřemýšlel snad každý. Pokud aktuálně nějakou hledáte, je mPůjčka Plus vaší sázkou na jistotu. Nabízí vám celou řadu výhod, které jinde nenajdete: kromě bezplatného vkládání mimořádných splátek si s touto půjčkou můžete dle potřeby snížit měsíční splátku, prodloužit dobu splatnosti, odložit splátku jistiny či změnit samotný termín splátky.