header stip
logo background

Komerční banka

Komerční banka patří mezi největší finanční instituce v České republice. Svojí činnost zahájila již v roce 1990 jakožto státní instituce, o dva roky později pak jako akciová společnost. V současné době je považována mezi přední společnosti, kterým věří stále více lidí a jejich služby využívá široká veřejnost – bez ohledu na věk či pohlaví klientů. Její zaměření je především na drobné podnikání a investiční bankovnictví, což dává lidem jistotu, že se v případě peněžních problémů mají vždy na koho obrátit. Co se počtu spokojených klientů týče, počet přesáhl 1,6 milionů a neustále roste.

Produkty dostupné od Komerční banky

Komerční banka myslí na klienty nejrůznějšího věku, a proto nabízí pestrou škálu produktů počínající Dětským kontem Beruška, kam mohou rodiče ukládat finanční prostředky svým ratolestem a tímto způsobem jim tak spořit do života. Dále nutno zmínit i zajímavou Hypotéku dozadu, jež představuje šikovné řešení, díky kterému můžete získat zpět své vynaložené náklady spojené s bydlením a to až 12 měsíců zpětně. Pokud si spoříte, neměli byste přehlédnout nabídku KB Spořicího konta Bonus, kdy k základní úrokové sazbě získáte i sazbu bonusovou – a to určitě stojí za uvážení.

S Komerční bankou můžete konsolidovat své závazky

Konsolidace stávajících peněžitých závazků, které máte různě roztroušené po několika věřitelích, je stále žádanějším produktem. Využít tak můžete nejen Optimální půjčku, ale i půjčku Premium. Oba typy půjček vám dopomůžou k realizaci vašich představ a zároveň vám výrazně uleví od vašich finančních povinností, kterých má spousta z vás až nad hlavu.

Znáte KB Spořicí konto Bonus?

Jak již bylo řečeno výše – mezi produkty Komerční banky patří i možnost KB Spořicího konta Bonus. S touto službou mnohem rychleji a samozřejmě i snadněji dosáhnete vysokého zhodnocení vašich prostředků a zároveň k nim získáte okamžitý přístup.