header stip
logo background

Raiffeisen bank

Již od roku 1993 se na finančním trhu můžete setkat s bankou známou širokou veřejností jako Raiffeisen bank. Zabývá se poskytováním komplexních služeb zaměřujících se na privátní i podnikové bankovnictví a za dlouhá léta své působnosti si získala přízeň i důvěru úctyhodného počtu zákazníků, kteří jsou s nabízenými službami i přístupy této finanční instituce více než spokojeni.

Jaké produkty nabízené Raiffeisen bank můžete využívat?

Raiffeisen bank běžným klientům nabízí mimo běžných účtů vhodných pro bezhotovostní platební styk, také lákavou možnost financování vlastního bydlení či zaplacení rekonstrukce výhodnou hypotékou, která rozhodně stojí za pozornost. V případě klientova zájmu jakéhokoli jiného financování, má banka v nabídce i účelový či neúčelový termínovaný vklad, který je ale vázaný na běžný účet – což znamená, že abyste mohli zažádat o jeden z typů termínovaného vkladu, musíte mít u této banky založený běžný účet.

Termínovaný vklad – vyplatí se?

Když už jsme se zmínili o možnosti termínovaných vkladů, pojďme si společně tuto službu blíže představit. Vlastníte-li eKonto, můžete si zřídit i termínovaný vklad, který se naváže na váš běžný účet. Slouží především k výhodnému zhodnocení vašich volných finančních prostředků, které by vám jindy ležely na účtu doslova „ladem skladem“. Zajímají-li vás výhody termínovaného vkladu na úkor běžného účtu, dovolíme si vám zmínit zvláště mnohem výhodnější úrokové sazby, na které jinde nenarazíte. Hojně využívanou možností je i nastavení Inteligentního vkladu.

eKonto KOMPLET

Vlastnící eKonta KOMPLET mohou neomezeně využívat bankovní služby a k tomu všemu ještě získat celou řadu zajímavých výhod. Radost jim udělá nejen sleva ve výši 1% na úrokové sazbě za hypotéku, ale i bonus 1% na úrokové sazbě na spořicím účtu.