header stip
logo background

ČSOB

Československá obchodní banka – ve zkratce pak ČSOB – funguje na trhu úctyhodnou řádku let a to již od roku 1964. V té době byla tato společnost založena jako zprostředkovatel služeb zaměřující se na oblast financování zahraničního obchodu a v roce 1999 byla privatizována . ČSOB poskytuje své služby a produkty nejen fyzickým osobám, ale stejně tak i malým či středním podnikům, korporátním podnikům a institucím. Za svá léta prosperujícího fungování si tato banka dokázala získat důvěru slušného počtu lidí, kteří jsou spokojeni nejen se službami či produkty, ale i s přístupem této známé finanční instituce.

Produkty a služby od ČSOB

Nabídka produktů a služeb od ČSOB je více než pestrá a vskutku rozmanitá. Cílem této banky je uspokojit potřeby co možná nejširšího spektra zákazníků, a proto mezi její nabídkou naleznete hypoteční úvěry určené k realizaci vlastního bydlení, spořicí či investiční účty, jež představují šikovné řešení, jak vhodným způsobem zhodnotit vaše finance, které aktuálně nepotřebujete, spotřebitelský úvěr, který využívá nespočet lidí ke splnění svých snů, ale i další možnosti pro běžné i náročnější klienty – jako například osobní konta, účty, nástroje pro platební styk a mnoho dalších. Nechybí ani internetové bankovnictví, které je v současné moderní době velice populární.

Půjčka od ČSOB

ČSOB půjčka na cokoliv je vhodná pro každého žadatele, který nechce uvádět důvody pro její sjednání. Stačí splnit požadavky a získané finance můžete použít prakticky na cokoli si zamanete. V tomto případě oceníte výhodnou úrokovou sazbu i limit 600 000 Kč bez zajištění.

MasterCard Mobile

Věděli jste, že právě Československá obchodí banka přišla jako úplně první s nápadem bezplatné aplikace do chytrých mobilních telefonů? Tato šikovná aplikace je určená k tomu, aby vám ulehčila placení nákupů na internetu nejen v České republice, ale i na Slovensku.