header stip
logo background

Česká spořitelna

Česká spořitelna se pyšní se nejen dlouhodobou tradicí, která započala již v devatenáctém století, ale i neskutečným počtem věrných klientů, kteří do jejích rukou svěřili své naděje i důvěru. V současné době platí za největší banku v České republice, přičemž jejích rozmanitých služeb využívá více jak 5 milionů spokojených zákazníků, kteří by v žádném případě neměnili. Česká spořitelna je považována za banku inovativní, což znamená, že neustále posunuje kvalitu svých služeb a produktů na vyšší úroveň.

Jaké produkty vám Česká spořitelna může nabídnout?

Jak už bylo řečeno – produkty a služby od České spořitelny jsou rozmanité a více než pestré, přičemž si mezi nimi každý dokáže najít to, co hledá a potřebuje. Svou důvěru do ní vkládají nejen žadatelé, kteří potřebují spolehlivý úvěr, aniž by museli dodat důvody použití, stejně jako zájemci o účelový úvěr na bydlení, se kterým stavět domov je radost. Dále vám dává možnost založit si například Osobní účet ČS II, jež budete směle využívat po celý život, nebo můžete dát přednost Internetovému osobnímu účtu ČS, který je vhodný potažmo i primárně určený především k bezhotovostnímu platebnímu styku.

Znáte Úvěr od Buřinky?

Mezi jeden z nejznámějších produktů České spořitelny jistě patří i Úvěr od Buřinky, který pomohl k lepšímu bydlení bezpočtu spokojených klientů. Ať už jste se rozhodli pustit se do rekonstrukce vašeho bydlení, nebo si chcete pořídit novou ložnici, kuchyň či koupelnu, není nad čím váhat – Úvěr od Buřinky je vaší trefou do černého. Nejenže v tomto případě nemusíte ručit nemovitostí, což je skutečnost, kterou určitě uvítáte s úsměvem, ale zároveň nemusíte mít žádné naspořené finance na stavebním spoření. Pro vaši rekonstrukci můžete velice snadno získat částku až ve výši 800 000 Kč, jež bude doplněna o pevnou úrokovou sazbu.