header stip
logo background

Poštovní spořitelna

Poštovní spořitelna již pár let aktivně využívá jiný název, a proto se s touto institucí setkáte pod značkou Era. Ve své podstatě představuje součást Československé obchodní banky a v současné době jejích služeb využívají více jak 2 miliony klientů, kteří jsou nadmíru spokojeni. Vyhovují jim nejen nabízené služby a produkty, ale i přístup Poštovní spořitelny, což se podepisuje na vzájemné důvěře i získávání nových a nových zákazníků.

Produkty určené běžným občanům, které Era nabízí:


  • Era hypotéka
  • Toužíte po vlastním bydlení, ale abyste svůj sen mohli proměnit v realitu, potřebujete jistou finanční injekci? Pak se spolehněte na jeden z nejvyužívanějších produktů Era hypotéku. Určitě vám udělá radost, že si můžete půjčit za výhodnou úrokovou sazbu, která činí až 100% zastavené nemovitosti.

  • Era osobní účet
  • Vlastnit osobní účet nepředstavuje v dnešní době kdovíjaký luxus, který by si nemohl dovolit každý. Založíte-li si osobní účet u Ery, získáte k němu zdarma i bezkontaktní kartu, která ulehčí vaše platby. Nechybí ani možnost zřízení oblíbeného kontokorentu či spořicího účtu Era červené konto.

  • Era půjčka
  • Každého může v životě zaskočit nečekaná situace, která si bude vyžadovat okamžité použití financí, kterými ale dotyčný nebude disponovat. V takové chvíli drtivou většinu z vás napadne jediné možné východisko: půjčka! Pokud hledáte spolehlivou půjčku, obraťte se na tu od Ery, která je zcela bez poplatků a pokud budete řádně splácet, ještě se dočkáte příjemné odměny. Půjčit si můžete v rozmezí od 20 000 Kč do 600 000 Kč a dobu splatnosti můžete nastavit až na 7 let. Samozřejmostí je i možnost připojistit se proti neschopnosti splácet.