header stip
logo background

Proč je online půjčka na účet tak populární

Půjčka do 5 minut na váš účet zní velmi lákavě, že ano? Někoho taková nabídka zláká, jiný zůstane skeptický. Pravdou ale je, že online půjčka na účet patří už roky k populárním finančním produktům nebankovních společností.

Pohodlné vyřízení a lákavé podmínky

Půjčit si peníze, aniž bychom museli chodit do banky, to je určitě pohodlné. A dneska už opravdu není nutné domlouvat si schůzku na pobočce. Stačí mít internet. Spousta společností nabízí online půjčky na účet s lákavými podmínkami. K nim patří třeba první půjčka zdarma, rychlé vyplnění žádosti přímo z počítače nebo mobilu, absence nutnosti dokládat příjmy a možnost půjčit si na cokoliv. Dozvíte se velmi rychle i to, zda vůbec na úvěr nárok máte, či nikoliv.

Formulář vyplněný během chvíle

Proč je o online půjčky takový zájem? Jejich nabídka je široká, dosáhnou na ně často i ti, kteří by v klasické bance nepochodili, a vyřízení trvá klidně jen pár minut. Stačí ve formuláři k půjčce na stránkách dané společnosti vyplnit své osobní údaje, zaměstnání, příjmy, a pokud člověk nepochodí, alespoň to zkusil. Pokud ano, čerpat peníze lze u některých poskytovatelů i za hodinu od schválení.

Nezávazné posouzení žádosti

Online půjčku na účet nabízí řada společností, především nebankovních, ale v portfoliu ji začínají mít i některé moderní banky. Objevují se různé internetové aplikace pro usnadnění půjčení peněz. Výhodou vyřízení přes internet je, že není nutné obcházet jednotlivé poskytovatele a ptát se na podrobnosti. Podmínky se snadno online porovnají a člověk si vybere takovou půjčku, která je mu sympatická. Zajímat bychom se měli o RPSN, úroky, poplatky, případné sankce, termíny splácení a další důležité body.

V případě neúspěchu žadatele nečekají žádné poplatky, online posouzení je zdarma. Posouzení žádosti je také nezávazné, díky čemuž lze zažádat u několika společností zároveň a vyčkat na verdikt. Po vyjádření poskytovatelů se člověk rozhodne, který finanční produkt pro něj bude ten nejlepší.

Kolik peněz online půjčka na účet poskytne

Určitě vás napadne otázka: „Kolik peněz si lze tímto způsobem půjčit?“. Odpověď rozhodně nebude jednoduchá. Podmínky poskytovatelů se liší a s nimi i nabízené částky. Pohybují se od několika tisíců korun až po statisíce. Vyšší půjčky ale mají složitější náležitosti a mnohdy vyžadují ručení.