header stip
logo background

Svět nebankovních půjček

S nebankovními půjčkami jako by se poslední dobou roztrhl pytel. Kdo by hledal, jistě by našel celou řadu produktů, které se od sebe navzájem liší jen pár drobnostmi, přičemž jejich podstata zůstává stále stejná: poskytnout své služby co možná nejširšímu spektru žadatelů. Nebankovní úvěry jsou stále vyhledávanějším produktem především pro svou dostupnost a rychlost, se kterou jsou sjednávány.

Co jsou to nebankovní půjčky?

Nebankovní půjčky představují poměrně snadnou možnost, jak získat potřebné finance na libovolné účely. Na rozdíl od bankovních půjček své služby nabízejí mnohem širšímu spektru žadatelů, neboť toleruje i případné záznamy v registrech dlužníků, v mnohých případech se dá hovořit i o půjčkách bez doložení příjmů, nebot tyto produkty velmi často nevyžadují potvrzení od zaměstnavatele o pravidelné mzdě. A na rozdíl od bankovních úvěrů se jejich vyřízení neprotahuje na několik dní.

Kdo o nebankovní půjčku může zažádat?

Dostali jste se do tíživé finanční situace, ale banka vás s vaší žádostí o poskytnutí úvěru odmítla a zavřela před vámi dveře? Pak jste právě vy vhodným kandidátem pro nebankovní půjčku, která se k vám v případě potřeby neotočí zády. Stejně tak o tento typ úvěru mohou zažádat ti, jejichž příjmy nesahají do závratných výšin nebo nemají vůbec žádný. Nebankovní půjčky jsou vhodné i pro ty jedince, kteří již za svůj život mají nějaký vroubek a jejich jméno figuruje v registru. Ano, ti všichni mají šanci. Ovšem pozor – na každému musí být vyhověno!

Jaké jsou příklady nebankovních půjček?

Patříte mezi rizikovou skupinu lidí, kteří si o bankovní půjčce mohou nechat jen zdát, ale i přesto nutně potřebujete finance? Pak využijte jedné z nabídek nebankovních půjček, mezi které se řadí například SMS půjčky do výplaty, online půjčky či nebankovní americké hypotéky. SMS půjčky se vyznačují svou bezkonkurenční rychlostí, kdy vám skutečně půjčí již během několika málo minut. Online půjčky patří mezi nejoblíbenější právě díky možnosti zažádat o tento úvěr prostřednictvím internetu. Nebankovní americké hypotéky jsou určené těm, jejichž příjmy nejsou vysoké či se jejich jméno vyskytuje v seznamu dlužníků, ale mají možnost ručit nemovitostí.